Coria powraca z nowym singlem. „Endorfin jak po cukierkach!”

Drugim singlem promującym najnowszy album „Zwierzę (się)” dzieli się z nami Coria. Krążek ujrzy światło dzienne w czerwcu. Nowy materiał grupa zamierza promować koncertami w Katowicach, Opolu, Poznaniu, Cieszynie i Łodzi.

– Cieszymy się przeogromnie, że możemy ponownie podzielić się częścią nadchodzącego longplaya. Endorfin jak po cukierkach! – premierę najnowszego singla „More than all” komentuje Coria.

„More than all” to kolejny po „Lewitując” przedsmak płyty „Zwierzę (się)”, na którą w sumie trafi 13 utworów. Album ukaże się w czerwcu i ma być promowany na koncertach (szczegóły poznamy niebawem).

– Znów staliśmy się niezależnym zespołem i działamy na własnych zasadach – podkreśla Coria. – Dlatego muzykę, którą tworzymy, musicie siać po świecie niczym rolnicy. Komentujcie i udostępniajcie. Plony będziemy zbierać wspólnie!

Coria to połączenie byłych muzyków grypy Symetria (dwa albumy i support m.in. Guns’N Roses) oraz charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz MBTM Tomasza Mrozka. Zespół wydał w 2014 album „Teoria Splątania” dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek został uznany poprzez serwis Heavyrock.pl i jego czytelników za najlepsze Polskie wydawnictwo 2014r. W Antyradiu wszystkie trzy single „Sen Boga”, „Efuzja” i „Nie Pozwól Mi” wydane na potrzeby promocji albumu znalazły się wielokrotnie na szczycie listy Turbo Top.

Po 389 dniach od ostatniego wydawnictwa – 20 listopada 2015 r. – zespół wydał swój drugi album pt. „Kwestia Czasu” (Metal Mind Productions).

Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej; grał koncerty przed takimi zespołami jak Eric Clapton, Soundgarden czy Europe. Występował również na festiwalu Orange Warsaw Festival (2015), Jarocin Festiwal (2016) i wielokrotnie na Festiwalu Kolorów.

Komentarze

Dodaj komentarz