Corey Taylor ostro o Imagine Dragons. „Są okropni”

Corey Taylor jest znany z bezpardonowych wypowiedzi. Wokalista Slipknot, który jeszcze niedawno wyśmiewał Nickelback, wziął na celownik kolejną poprockową kapelę – Imagine Dragons.

Kiedy chce coś powiedzieć, Corey Taylor nie przebiera w słowach. Muzyk dał już po sobie poznać, że nie lubi zespołów rockowych, które romansują z popem.

Jeszcze niedawno Taylor cisnął wokaliście Nickelback, że ma tyle wspólnego z rockiem, co KFZ z kurczakami. Swoje stanowisko Taylor potwierdził, goszcząc w prowadzonym przez gitarzystę Sex Pistols podcaście Jonesy’s Jukebox.

W czasie rozmowy frontman Slipknot przyznał, że Nickelback to „ofiary rock’n’rolla”, jednocześnie podkreślając, że jego zdaniem w ostatnim czasie pałeczkę przejęli Imagine Dragons.

– Są tak okropni, że to prawda. Ludzie powoli doceniają Nickelback, a swoje wkurzenie przenoszą na Imagine Dragons – stwierdził Taylor.

Nie pierwszy raz wokalista Slipknot staje na straży rockowych wartości. Kiedy w 2018 r. na American Music Awards w kategorii Pop/Rock nagrodzeni zostali raperzy z grupy Migos, Taylor pierwszy dołączył do chóru oburzonych.

„Wiedzą, że to przynosi pieniądze. Ale są to brudne pieniądze. Dla nich prawdziwy rock i metal to głównie neandertalczycy i prostacy. Nie mogą nas kontrolować. Nie mogą użyć nas do sprzedawania Pepsi” – komentował Taylor

„Pieprzyć ten przemysł. Wkrótce i tak się to wypali” – podsumował głos Slipknot.

Przypomnijmy: nowy album Slipknot jest już na ukończeniu. Jak zdradził niedawno perkusista Shawn „Clown” Crahan, zespół wybiera najlepsze spośród już zarejestrowanych utworów, tak by najpóźniej w połowie przyszłego roku móc zaprezentować całość. Póki co w obiegu jest pierwszy singiel z długo wyczekiwanej płyty Slipknot pt. „All Out Life”.

Slipknot zagra w Polsce 25 czerwca 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz