Coma zakończyła działalność. „Do zobaczenia”

To koniec pewnej epoki. Koncertem w rodzinnej Łodzi działalność zakończyła Coma. Zespół dziękuje fanom za wszystkie dotychczasowe lata działalności. „Do zobaczenia” – żegnają się członkowe Comy.

Po ponad dwudziestu latach działalności Coma schodzi ze sceny. Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych ostatnich lat 17 grudnia w klubie Wytwórnia w Łodzi zagrał ostatni koncert pożegnalnej trasy Game Over Tour.

„Dziękujemy pięknie wam, fanom, za wspólne koncerty, spotkania, zaufanie, atmosferę, wsparcie i w ogóle, że byliście z nami przez te wszystkie lata” – pisze na swoim fanpage’u Coma, dziękując również organizatorom, klubom i wszystkim osobom przez lata zaangażowanym w działalność zespołu.

Co dalej? Coma udaje się w stan spoczynku. Póki co trudno wyrokować, czy będzie to dłuższa przerwa w działalności, czy całkowite zakończenie kariery. Działalność muzycznej na pewno nie zaprzestanie Piotr Rogucki. Wokalista Comy dopiero co zaprezentował wspólny projekt z Kubą Karasiem z formacji The Dumplings. Ich wspólny singiel „Bolesne strzały w serce” pojawił się w listopadzie na kanale wytwórni Kayax.

Coma to polski zespół rockowy założony w 1998 r. w Łodzi. Zespół zadebiutował w 2004 r. wraz z wydaniem płyty „Pierwsze wyjście z mroku”. W sumie grupa wydała siedem albumów. Ostatni pt. „Sen o siedmiu szklankach” ukazał się w marcu 2019 r.

Nasz wywiad z Comą możecie obejrzeć na kanale YouTube RockMetalShop.pl

Po merch Comy znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV