Chcesz zagrać na 23. Przystanku Woodstock? Wciąż można się zgłaszać

O występie na tym festiwalu marzy każdy rockowo-metalowy skład. Organizatorzy „najpiękniejszego festiwalu świata”, czyli Przystanku Woodstock, szukają wykonawców na 23. edycję imprezy. Masz zespół? Musisz się pośpieszyć – czas na zgłoszenie swojego bandu masz do 13 lutego.

Woodstock to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości. Jak to zrobić?

Najlepszą drogą jest zgłoszenie swojego zespołu na Eliminacje do Przystanku Woodstock. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wysłać swój materiał na adres organizatorów wydarzenia, który znajduje się w regulaminie – oczywiście w formie płytowej.

Każdy krążek zostanie skrupulatnie przesłuchany przez jurorów konkursu. Ci na podstawie wszystkich zgłoszonych płyt wybiorą artystów, którzy zagrają na żywo przed jury (z Jurkiem Owsiakiem na czele) oraz publicznością. Najlepsze zespoły zostaną zaproszone na finał Eliminacji, z którego droga prowadzi już prosto na Woodstock!

Nagroda główna to koncert na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock, organizatorzy przewidują jednak również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.woodstockfestival.pl/eliminacje

fot. Piotr Garbowski

Komentarze

Dodaj komentarz