Chcą przywitać Slasha w niezwykły sposób. „Maskarada Antyradia”

Slash ma w Polsce wierne grono fanów. Muzyk ma jak w banku, że 12 lutego podczas jego koncertu w Łodzi fani zgotują mu gorące powitanie. Zadbają o to Slash Army Poland i Antyradio, organizatorzy akcji pod hasłem „Maskarada Antyradia”.

Slash za kilkanaście dni po raz kolejny zjawi się w Polsce. Gitarzysta w sumie zagra w naszym kraju dwukrotnie: 12 lutego w Łodzi i dzień później na gali Bestsellery Empiku w Warszawie. Jego wizycie będzie towarzyszyć specjalna akcja, którą wspólnie organizują Slash Army Poland i Antyradio.

– Na przestrzeni ostatnich sześciu lat przygotowaliśmy dla Shasla wiele niespodzianek – opowiada Rafał Lemański ze Slash Army Poland. – Była ogromna powitalna flaga, wielka kartoniada i wreszcie specjalna gitara, sprzedana przez WOŚP za niewyobrażalną sumę. Tym razem chcielibyśmy zaskoczyć nie tylko Slasha, ale i wszystkich fanów zespołu. Wspólnie z Antyradiem przygotowaliśmy akcję, jakiej jeszcze w Polsce nikt nie widział. Przyjdźcie na koncert i weźcie w niej udział!

O co chodzi? Tegoroczna akcja powitalna, którą anonsują Slash Army Poland i Antyradio, przebiegać będzie pod hasłem „Maskarada Antyradia” .

– Na koncercie rozdamy setki masek z motywem z okładki „Living The Dream”, najnowszego albumu Slasha, Mylesa Kennedy’ego i The Conspirators. Fani będą mieć proste zadanie: założyć maski przed pierwszym utworem i przywitać w nich zespół – wyjaśnia Cezary Skoczeń, brand manager Antyradia.

Maski otrzyma pierwszy 1000 fanów, którzy pojawię się w strefie Golden Circle. Dla pozostałych fanów został przygotowany projekt maski do wydrukowania.

Projekt maski znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: bilety na koncert Slasha w Atlas Arenie wciąż są w sprzedaży. Część puli jest już wyprzedana. Ceny wejściówek zaczynają się od 220 zł. Sprzedaż prowadzi Metal Mind Productions.

Supportami przed łódzkim koncertem muzyka będą Phil Campbell and the Bastard Sons oraz polska formacja Afromental.

Koncert będzie częścią trasy promującej album „Living The Dream”.

Merch Slasha, w tym koszulki, płyty i bestsellerowe biografie muzyka Guns N’ Roses, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz