Carlos Santana w Polsce. Gitarzysta gwiazdą Tauron Life Festival Oświęcim

To koncert, którego nie powinien ominąć żaden miłośnik gitarowego grania. Legendarny Carlos Santana przyjedzie do Polski, by 15 czerwca dać koncert na Tauron Life Festival Oświęcim 2018!

Kto gra na gitarze i nie nauczył się przynajmniej jednego patentu Santany, niech pierwszy rzuci kostką.

Carlos Santana to jeden z najważniejszych gitarzystów naszych czasów, wirtuoz obdarzony niesamowitym talentem, twórca brzmienia, które zainspirowało setki zespołów, wraca do Polski. Gitarzysta będzie jedną z gwiazd tegorocznej odsłony Tauron Life Festival Oświęcim!

„«Muzyka może być spoiwem łączącym ludzi. Tak brzmi wielkie przesłanie, które słyszę, odkąd byłem nastolatkiem, i w które wciąż wierzę» – napisał Carlos Santana w swej autobiografii „Uniwersalny Ton. Historia mojego życia”. Te słowa doskonale wpisują się w ideę TLFO, dlatego czerwcowy koncert genialnego gitarzysty będzie kolejnym kamieniem milowym w historii festiwalu” – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

„Smooth”, „Maria Maria” czy „Corazon Espinado” – to hity, które niemal na pewno znajdą się w repertuarze oświęcimskiego koncertu jednego z najważniejszych artystów w historii rocka.

Występ Santany w Oświęcimiu będzie jedynym polskim przystankiem na zaplanowanej na 2018 r. światowej trasie Divination Tour.

Bilety i karnety na koncerty Tauron Life Festival Oświęcim trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek. Koszulki, kostki gitarowe, a także płyty Santany znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz