Były wokalista Asking Alexandria powraca z nowym zespołem

Denis Stoff powraca. Do niedawna jeszcze frontman Asking Alexandria zaprezentował własny zespół. „Chcę otworzyć nowy rozdział w mojej karierze: Drag Me Out” – projekt przedstawia wokalista.

Denis Stoff należy do osób, które nie lubią bezczynności. Od kiedy ukończył 18 lat, nieprzerwanie udziela się w różnych zespołach – najpierw w Make Me Famous, a następnie w Down & Dirty i Asking Alexandria. Po rozstaniu z ostatnią z wymienionych ekip w 2016 r. Stoff pozostawał nieaktywny. Taki stan rzeczy nie trwał jednak długo. Muzyk właśnie zaprezentował nowy projekt.

Chciałbym serdecznie podziękować fanom, którzy byli ze mną w najcięższym momencie w moim życiu – mówi Stoff, który mocno przeżył wojnę w swojej ojczyźnie (wokalista pochodzi z Ukrainy – red.). – Nieważne gdzie pójdę, fani są ze mną do końca. Jest to coś, co kocham najbardziej. Fani rozumieją mnie, a kiedy coś się zmienia, rozumieją również, skąd pochodzę. Dzięki temu czuję się komfortowo ze sobą i z moją muzyką.

Chcę otworzyć nowy rozdział w mojej karierze: Drag Me Out – dodaje wokalista. – Proszę, cieszcie się nowym brzmieniem. To dla was.

Na kanale Sumerian Records pojawił się pierwszy utwór Drag Me Out. Jeszcze gorący singiel „I’m Sorry” udostępniamy poniżej.

Póki co nie ma ani słowa o pełnowymiarowym wydawnictwie. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przypomnijmy: Denis Stoff był wokalistą Asking Alexandria w latach 2015-2016. Za mikrofonem zastąpił Danny’ego Worsnopa. Z zespołem zdołał wydać jeden album: „The Black” z 2016 r.

fot. A. Lawen/Fotandi (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz