Bury Tomorrow i August Burns Red na koncercie w Polsce w 2021

Ten rok pod względem koncertów zagranicznych zespołów można już spisać na straty. Na szczęście przyszły rok zapowiada się o niebo lepiej. Uwzględniającą Polskę trasę po Europie ogłosiła właśnie formacja Bury Tomorrow.

Po wydaniu ostatniej płyty „Cannibal”, która uplasowała się w UK Top 10 Album, grupa Bury Tomorrow ogłasza europejską trasę. Wraz z nią na podbój Europy wyruszą August Burns Red. W roli supportów zagrają Miss May I i Thornhill.

Mistrzowie metalcore’u dotrą również do Polski. Impreza odbędzie się 5 grudnia przyszłego roku w Warszawie. Mocny zestaw kapel z Bury Tomorrow na czele ugości klub Proxima.

– W tak zwariowanym roku jesteśmy dumni z sukcesu, jaki odniósł album „Cannibal”. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego, co nas najbardziej łączy: do koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać – komentuje frontman Bury Tomorrow Daniel Winter-Bates.

– Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić – dodaje muzyk.

Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 września, o godz. 10.00. Dzień później bilety będą mogli nabyć zarejestrowani użytkownicy Ticketmaster.pl.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 18 września, o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV