Bring Me The Horizon z nowym utworem w wersji live

Bring Me The Horizon mają za sobą pierwsze koncerty z nowym materiałem. Zespół opublikował wersję live drugiego singla z „Amo”, zarejestrowaną podczas niedawnego występu w Londynie.

„Wonderful Life” to drugi po „Mantrze” utwór z nowej płyty Bring Me The Horizon, którym zespół podzielił się jeszcze w październiku. Gościnnie wystąpił w nim Dani Filth z Cradle of Filth, co mocno zszokowało wielu fanów. Zaskakująca kolaboracja okazała się strzałem w dziesiątkę –„Wonderful Life” ma już przeszło 6,5 mln wyświetleń na YouTube.

W sieci pojawiła się nowa wersja utworu, nagrana podczas koncertu Bring Me The Horizon w hali Alexandra Palace w Londynie, gdzie grupa wystąpiła w tym roku dwukrotnie: 29 i 30 listopada. Nagranie udostępniamy poniżej.

Koncert, podczas którego nagrany został singiel „Wonderful Life”, był pierwszym z serii londyńskich występów i z pewnością tym, który metalcore’owcy z Sheffield będą wspominać lepiej. Przypomnijmy: koncert, który odbył się w Alexandra Palace dzień później, 30 listopada, zakończył się śmiercią fana. Tragedia rozegrała się w moshu pod sceną. Kilka dni po zdarzeniu pojawiły się zarzuty, że obiekt, gdzie odbywał się koncert, nie zapewnił uczestnikom należytej ochrony.

Szczegółowo o sprawie pisaliśmy w artykule: „Śmierć fana na koncercie Bring Me The Horizon”.

„Amo”, najnowszy album Bring Me The Horizon, trafi na sklepowe półki na pozątku 2019 r.

Preorder płyty został uruchomiony na www.store-eu.bmthofficial.com

Po raz ostatni Bring Me The Horizon wystąpili w Polsce na Przystanku Woodstock w 2016 r.

Koszulki, bluzy i czapki Bring Me The Horizon, a także kilka nowości znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz