Billie Joe Armstrong zaprezentował nowy zespół

Billie Joe Armstrong nie zwleka z zaprezentowaniem światu nowego zespołu, o którego istnieniu informował niedawno w mediach społecznościowych. Debiutancki album projektu The Longshot jest już w sieci!

The Longshot to kolejny projekt frontmana Green Day, który od lat udziela się w różnych zespołach (Pinhead Gunpowder, Foxboro Hot Tubs, The Network). O istnieniu The Longshot wokalista poinformował kilkanaście dni temu. Początkowo jednak pozostawał powściągliwy, ograniczając się do stwierdzenia, że album The Longshot „prędzej czy później się ukaże”.

Koniec końców Armstrong postanowił nie zwlekać. Debiutancki longplay The Longshot „Love Is For Losers” można już odsłuchać w serwisach streamingowych, na YouTube zaś dostępny jest promujący krążek teledysk do „Love Is For Losers”.

Klip oraz odsłuch płyty udostępniamy poniżej.

Jeśli zastanawiacie się co z Green day, przypominamy, że aktualnie grupa pracuje nad filmową adaptacją płyty „American Idiot” z 2004 r. Film docelowo ma trafić na antenę HBO.

Ostatni koncert Green Day w Polsce odbył się na początku 2017 r. Występ miał miejsce w Krakowie i był częścią europejskiej trasy promującej album „Revolution Radio”.

Merch Green Day dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV