Billie Joe Armstrong ostro do hejtera. „P*****l się!”

Billie Joe Armstrong wdał się w kolejną słowną utarczkę w mediach społecznościowych. Tym razem wokalista Green Day zaskoczył wszystkich wyjątkowo ostrą reakcją na post jednego ze swoich fanów. „P*****l się głupia kupo gówna” – zaatakował hejtera Armstrong.

Nie jest tajemnicą, że Billie Joe Armstrong nie należy do zwolenników Donalda Trumpa. Jego Green Day niechęć do prezydenta Stanów Zjednoczonych wyraził niedawno niewybrednym klipem do „Troubled Times”. Sam Armstrong idzie jednak dalej. Swoją dezaprobatę rządami Trumpa wokalista wyraża również za pośrednictwem Instagrama.

Udostępniając i ostro komentując tweet prezydenta USA na temat konfliktu z Koreą Północną, Armstrong wywołał lawinę komentarzy. Jak można się było spodziewać, hejtu nie zabrakło.

„Nienawidzę brzmieć jak ten kutas Billie, ale jesteś liberałem, a ludzie mają przecież prawo wspierać Trumpa. Cokolwiek powiesz, nie zmienisz wyborców Trumpa” – napisał jeden z instagramowych followersów Armstronga.

Na reakcję lidera Green Day nie trzeba było czekać długo.

„P*****l się głupia kupo gówna” – odpowiedział Armstrong. „P*****l się, jeżeli tak postrzegasz zagrożenie masową zagładą. Wypieprzaj z mojego Instagrama i nie wracaj. Nie słuchaj moich pieprzonych nagrań. Nie mam mam problemu z mówieniem takim ignorantom, żeby szli do diabła. Dotyczy to wszystkich, którzy uważają, że to normalne. Wypieprzajcie stąd!”.

Post skomentowało łącznie blisko 15 tys. internautów. Wiele osób otwarcie zaatakowało wokalistę za ostre słowa pod adresem fana. Nie zabrakło też jednak głosów poparcia.

Post wraz z komentarzami udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: ostatnim albumem w dorobku Green Day pozostaje „Revolution Radio” z 2016 r.

fot. Sven Sebastian Sajak (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz