Behemoth: Bilety na Ecclesia Diabolica Baltica w sprzedaży

Jesień będzie należała do Behemoth. Zespół, którego twórczość doceniana jest na największych scenach świata, wróci do kraju, by w sześciu polskich miastach promować album „I Loved You at Your Darkest”. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.

„Bilety na polskie koncerty trasy Ecclesia Diabolica Baltica są już dostępne” – informuje organizator tournée, agencja Knock Out Productions.

Wszystkie szczegóły znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: począwszy od 26 września i klubowego koncertu we Wrocławiu, Behemoth odwiedzi sześć miast. Kolejnymi przystankami trasy będą: Poznań (27 września), Katowice (28 września), Warszawę (29 września), Gdańsk (5 października) i Kraków (6 października).

W rolach gości specjalnych na każdym z koncertów zobaczymy Michaela Gagneux, znanego szerzej jako Zeal & Ardor, norweską kapelę Whoredom Rife, a także polskich blackmetalowców z In Twilight’s Embrace.

„Przygotowujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo że będzie to trasa promująca ostatni album „I Loved You at Your Darkest”, możecie spodziewać się wielu niespodzianek” – komentuje Nergal i zachęca: „Zapraszamy do wspólnej celebracji!”.

Szczegóły poszczególnych koncertów sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: poza trasą z Zeal & Ardor, Whoredom Rife i In Twilight’s Embrace Behemoth zagra w Polsce jeszcze jeden koncert, 4 czerwca supportując Slayer w Gliwicach. Bilety na to wydarzenie wciąż są w sprzedaży.

„I Loved at Your Darkest”, najnowszy album Behemotha, oraz tematyczny merch znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz