Batushka i Obscure Sphinx na polskiej trasie w 2018

To trasa, na którą wielu czekało. Jeden z najgłośniejszych projektów polskiego black metalu, tajemnicza Batushka, rusza na koncerty. W ramach I Pielgrzymki Polskiej wraz z Obscure Sphinx Batushka odwiedzi 6 miast.

Na koncie Batushki znajduje się póki co jeden album, ale to nie przeszkodziło grupie wystąpić na tak prestiżowych imprezach, jak Brutal Assault czy OFF Festival (sic!). Batushka w 2 lata zdobyła miano jednej z najważniejszych ekip polskiej ekstremy. Teraz czas na pełnoprawne, klubowe liturgie w wykonaniu zakapturzonych patriarchów.

„Muzycznie nic się u Batushki nie zmieniło. Black i doom metal pożenione są z cerkiewnymi śpiewani, a występ przypomina mroczne misterium z udziałem wspaniale śpiewającego męskiego chóru. Mariaż piekła i nabożeństwa cerkiewnego naprawdę robi wrażenie” – zapewnia organizująca trasę agencja Knock Out Productions.

Batushka wystąpi kolejno we Wrocławiu (19 kwietnia), w Katowicach (20 kwietnia), Krakowie (21 kwietnia), Poznaniu (26 kwietnia), Gdańsku (27 kwietnia) i Warszawie (28 kwietnia).

Wspólnie z Batushką w każdym z miast zagra Obscure Sphinx.

Po bilety w cenach 55/65 zł zaglądajcie na www.knockoutprod.net/sklep

Debiut Batushki możecie sprawdzić poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz