Bad Wolves z trzecim singlem z debiutankiej płyty

Autorzy głośnego coveru „Zombie” The Cranberries, którzy lada dzień otworzą polskie koncerty Three Days Grace, podzielili się nowym singlem. „No Masters” to kolejny utwór z ich debiutanckiej płyty pt. „Disobey”.

Bad Wolves to autorzy głośnego coveru „Zombie” The Cranberries. Można powiedzieć, że zaczynali w cieniu tragedii. Niedługo po powstaniu w 2017 r. Bad Wolves mieli nagrać piosenkę razem z Dolores O’Riordan z The Cranberries. Niestety, w zmaterializowaniu się tego przeszkodziła przedwczesna śmierć irlandzkiej artystki. Zespół mimo to nagrał własną wersję evergreena The Cranberries – w hołdzie nieodżałowanej wokalistce.

Kapela narodziła się w Los Angeles i sama porównuje się do muzycznego taranu, który zniszczy wszystko na swej drodze. Warto brać te ostrzeżenia na poważnie, bo Bad Wolves tworzą zawodnicy wprawieni w tworzeniu sporego hałasu: wokalista Tommy Vext (eks-Divine Heresy, eks-Snot), perkusista John Boecklin (eks-DevilDriver), gitarzysta Doc Coyle (eks-God Forbid), gitarzysta Chris Cain (eks-Bury Your Dead) oraz basista Kyle Konkiel (eks-In This Moment, eks-Scar The Martyr). Ich interesy prowadzi facet, który o muzycznym biznesie wie sporo: Zoltan Bathory z formacji Five Finger Death Punch.

Debiutancki album Bad Wolves ukazał się 11 maja tego roku. Krążek promowały dwa doskonale przyjęte single: „Zombie” i „Hear Me Now”. Trzeci, który możecie sprawdzić poniżej, to jeszcze gorący „No Masters” z klipem nakręconym podczas ostatnich koncertów grupy.

Przypomnijmy: Bad Wolves otworzą zbliżające się wielkimi krokami koncerty Three Days Grace: 23 października we Wrocławiu i dzień później w Warszawie.

Oba koncerty są już wyprzedane.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Alfred Nitsch (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz