Axl Rose właśnie opublikował nowy singiel?

Axl Rose zrobił fanom świąteczny prezent w postaci nowego, solowego utworu? Wokalista pojawił się w najnowszym odcinku kreskówki „Zwariowane melodie”. Fani nie mają wątpliwości, że utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową epizodu, to pierwsza od ponad dekady muzyka opublikowana przez frontmana Guns N’ Roses.

„Zwariowane melodie” to seria krótkich, animowanych filmów produkowana przez wytwórnię Warner Bros od 1929 r. Jej główni bohaterowie to m.in. królik Bugs, kaczor Daffy i Struś Pędziwiatr. Obecnie za emisję serii odpowiada adresowana do najmłodszych widzów platforma streamingowa Boomerang.

Mogłoby się wydawać, że premiera nowego odcinka „Zwariowanych melodii” to ostatnie wydarzenie, przy okazji którego Axl Rose mógłby zaprezentować jakikolwiek utwór, ale nie od dziś wiadomo, że wokalista Guns N’ Roses funkcjonuje na własnych zasadach.

Rose pojawił się w wyemitowanym w Wigilię najnowszym epizodzie serii pt. „Armageddon Outta Here”, w którym jego animowane alter ego stanęło przed szansą ocalenia świata poprzez zniszczenie pędzącej w stronę ziemi asteroidy. Jak? Oczywiście podczas rockowego koncertu, a dokładniej – za sprawą epickiego hałasu emitowanego w czasie grania utworu „Rock The Rock”.

Nigdzie nie zostało wprawdzie oficjalnie odnotowane, że utwór „Rock The Rock” to numer Axla, ale fani nie mają wątpliwości, że śpiewa go wokalista Guns N’ Roses. Co bardziej dociekliwi przypominają, że Gunsi otwierali ostatnie koncerty popularnym tematem ze „Zwariowanych melodii”, w ten sposób dowodząc, że właśnie byliśmy świadkami premiery solowego singla jednego z najważniejszych głosów rock’n’rolla. Nie brakuje też głosów, że „Rock The Rock” to premierowy utwór Guns N’ Roses lub supergrupy, o której istnieniu dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

Czy wokal w „Rock The Rock” rzeczywiście należy do Axla, musicie ocenić sami. Utwór udostępniamy poniżej. Uprzedzamy jednak, że nagranie prawdopodobnie zostało zarejestrowane mikrofalówką.

Przypomnijmy: Axl Rose i Guns N’ Roses mają za sobą pierwszą od lat trasę koncertową. Trasa Not In This Lifetime Tour wystartowała w 2016 r. W międzyczasie zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce: 20 czerwca 2017 r. w Gdańsku i 9 lipca 2018 r. w Chorzowie.

Jak na razie ostatnim oficjalnym albumem Guns N’ Roses pozostaje „Chinese Democracy” z 2008 r.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz