Asking Alexandria w klimacie zombie. Nowy utwór grupy

Nowy singiel i klip od Asking Alexandria. „The Violence” to pierwszy premierowy utwór grupy od czasu wydania imiennej płyty pod koniec 2017 r. Tym razem zespół pokazuje się w estetyce filmów o zombie.

Jeśli lubicie „Walking Dead”, „Z Nation” lub filmy podobne do „27 dni później”, prawdopodobnie polubicie też najnowszy teledysk Asking Alexandria. Po serii tajemniczych zapowiedzi Anglicy zamieścili na swoim kanale klip, którym kończą proces wydawniczy ostatniej płyty.

Czy „The Violence” to zwiastun kolejnego wydawnictwa popularnych metalcore’owców? Póki co nic na ten temat nie wiadomo. Być może to po prostu element promocji trasy, w ramach której do końca wakacji wraz z Papa Roach odwiedzi 25 amerykańskich miast. Niewykluczone, że w dalszej kolejności członkowie Asking Alexandria przeniosą się do Europy.

Przypomnijmy: ostatni koncert Asking Alexandria w Polsce odbył się 13 czerwca we Wrocławiu.

„Asking Alexandria”, ostatnie wydawnictwo zespołu, jest zarazem pierwszym nagranym po powrocie do składu wokalisty Danny’ego Worsnopa. Album ukazał się w grudniu 2017 r.

Aktualny skład grupy tworzą Danny Worsnop, Ben Bruce, Cameron Liddell, Sam Bettley i James Cassells.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz