Asking Alexandria powraca. Nowy utwór i teledysk grupy

Po licznych i hucznych zapowiedziach doczekaliśmy się – ekipa Asking Alexandria zaprezentowała nowy, długo wyczekiwany singiel. Premierowy, opatrzony klimatowym klipem utwór „Into The Fire” zapowiada piąty grupy. Krążek trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

„Jesteśmy podekscytowany, mogąc pokazać wam nasz nowy teledysk” – do fanów zwracają się członkowie Asking Alexandria, dziękując za cierpliwość. „Dziękujemy za wasze nieustające wsparcie. Dziękujemy, że jesteście z nami w kolejnej podróży. Dziękujemy za bycie naszą rodziną” – pisze zespół.

Świeżo opublikowany „Into The Fire” to pierwszy od czasu wydania „From Death To Destiny” materiał Asking Alexandria nagrany wspólnie z Dannym Worsnopem, pierwszym wokalistą zespołu, który powrócił do niego w zeszłym roku, zastępując Denisa Stoffa (Stoff był członkiem Asking Alexandria w latach 2015-2016).

Singiel zapowiada nowy album angielskiej formacji, będący piątym wydawnictwem w ich dorobku. Krążek ukaże się 15 grudnia nakładem Sumerian Records.

– To niesamowity okres w karierze Asking Alexandria – nie ma wątpliwości gitarzysta Ben Bruce. – Przeszliśmy przez piekło i wróciliśmy.

– To była niedorzecznie długa droga, ale to zaprowadziło nas do miejsca, w którym teraz jesteśmy. Otrzymaliśmy drugą szansę. To dla nas najszczęśliwszy moment, w jakim byliśmy od bardzo dawna – dodaje Bruce.

Póki co nie znamy nazwy nowej płyty Asking Alexandria. Wiemy natomiast, że krążek wyprodukował Matt Good z From First To Last. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

Skład Asking Alexandria tworzą: Danny Worsnop, Sam Bettley, Ben Bruce James Cassells i Cameron Liddell. Ostatnim albumem grupy jest „The Black” z 2016 r.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz