Anthrax zapowiada koncertowe DVD. „King Among Scotland”

Legendarni thrasherzy z Anthrax odliczają dni do premiery koncertowego DVD. Zarejestrowany w lutym 2017 r. występ grupy w szkockim Glasgow ukaże się 27 kwietnia. Wydawnictwo promuje świeżo opublikowany klip live do „Indians”.

Koncertowe DVD „Kings Among Scotland”, którego oficjalną premierę zaplanowano na 27 kwietnia, to zapis wyprzedanego koncertu Anthrax w hali Barrowland Ballroom w Glasgow. Na całość oprócz blisko dwugodzinnego materiału koncertowego złożą się wywiady, a także zakulisowe ujęcia z backstageu, hotelu i zespołowego busa.

Przedsmakiem „Kings Among Scotland” jest klip live do utworu „Indians”, który możecie sprawdzić poniżej.

– Granie dla naszych przyjaciół w Barrowlands zawsze jest czymś wyjątkowym – podkreśla Frank Bello, basista Anthrax. – Każdy z nas wie, że będąc tam, będziemy mieć wspaniały czas. Wierzymy, że ta niesamowita więź i energia przebija przez ten materiał.

– To był rzeczywiście szalony koncert, zwłaszcza kiedy publiczność jest tak szalona, że podłoga ledwo się trzyma – dodaje Scott Ian, gitarzysta i lider grupy.

W ramach koncertu zespół wykonał utwory z płyty „Among The Living”. Dźwięk został zmiksowany przez nadwornego producenta Anthrax Jaya Rustona. Obraz rejestrowało jednocześnie 17 kamer.

„Kings Among Scotland” znajdziecie w naszym zestawieniu najważniejszych premier miesiąca.

Komentarze

Dodaj komentarz