Anthrax również z Lady Gagą? Frank Bello: „Jest niesamowita”

Tego nie spodziewali się fani formacji Anthrax. Frank Bello, basista zespołu, przyznał, że grupa chętnie nawiązałaby współpracę z Lady Gagą. Czy oznacza to, że kolejna legenda tzw. wielkiej czwórki thrash metalu pokusi się o mezalians z popową supergwiazdą?

Cóż, nic nie jest jeszcze przesądzone, ale w oczach Anthrax Lady Gaga to prawdziwa metalówa – i właśnie dlatego grupa nie widzi przeszkód, by połączyć siły z autorką takich hitów, jak „Just Dance” czy „Pokerface”.

O wszystkim w rozmowie z włoskim „Rock Rebel Magazine” opowiedział Frank Bello, basista Anthrax.

– Lady Gaga jest naszą przyjaciółką – zdradził Bello. – Jest niesamowita. Kochamy ją, ale dopiero co wystąpiła na Grammy z Metalliką. Jest metalówą, za co ją uwielbiam. Jest doskonała, dlatego bardzo chcielibyśmy z nią współpracować. Niestety, nie ma za dużo czasu, jest bardzo zajęta. Ale jest metalówą i za to ją uwielbiamy.

Jak twierdzi muzyk, choć póki co nie ma konkretnych planów odnośnie współpracy na linii Anthrax – Lady Gaga, wszystko jest możliwe.

– Jesteśmy otwarci na taką współpracę – zaznaczył Bello.

Nie mniej otwarty na współpracę z Lady Gagą wydaje się jego kolega z zespołu, Scott Ian, który jeszcze niedawno sam zaprosił Gagę do współpracy, będąc pod wrażeniem jej występu na finale Super Bowl.

Czy zatem kolejny zespół z Big Four of Thrash zaskoczy fanów niecodzienną kooperacją? Przypomnijmy: na niedawnej gali rozdania nagród Grammy Lady Gaga wystąpiła u boki innej legendy wielkiej czwórki thrash metalu – Metalliki. Sam występ okazał się klapą, o czym pisaliśmy w artykule: „Grammy 2017: Wpadka podczas koncertu Metalliki z Lady Gagą”, ale z marketingowego punktu widzenia okazał się strzałem w dziesiątkę. Bo pomimo że Metallica nie zgarnęła żadnej statuetki, jej występ z Gagą medialnie był bodaj najczęściej podejmowanym tematem po gali rozdania nagród Grammy. Co więcej, po wszystkim Lars Ulrich stwierdził, że drzwi do składu Metalliki są dla Lady Gagi otwarte.

Czy zatem Anthrax pójdzie w ślady czterech jeźdźców? Cóż, czas pokaże. Merch Anthrax dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Alfred Nitsch (CC BY-SA 3.0 AT)

Komentarze

Dodaj komentarz