Anioły, demony i predator w nowym klipie Arshenic

Trójmiejska formacja Arshenic opublikowała kolejną zapowiedź nowej płyty, której premiera jest zaplanowana na jesień tego roku. Anioły, demony i predator – oto co tym razem przygotował zespół!

„Niektórzy powiedzą, że ten teledysk jest szalony. Dla zespołu jest wyrazem wolności” – swój najnowszy klip komentuje Arshenic.

Arshenic powstał w 2006 r. w Trójmieście. Rok później zespół zarejestrował materiał na epkę „W plecy nóż”. Grupa zagrała liczne koncerty, między innymi na Międzynarodowym Koncercie Młodych Talentów w Niemczech oraz na zakończenie Neptunaliów wraz z Milczeniem Owiec i Homo Twist. W 2008 r. zespół nagrał kolejną epkę pt. „Lilie”, promując ją koncertami u boku Closterkeller i Artrosis.

W 2011 r. Arshenic pojawił się w programie „Must Be The Music II” z coverem utworu Lady Gagi „Paparazzi” w wersji metalowej. Rok później trójmiejska formacja zawiesiła działalność, by wrócić na scenę w 2014 r. W 2015 r. ukazał się debiutancki, imienny album grupy „Arshenic”, natomiast w 2016 r. epka „Erased”.

Obecnie grupa skupia się na przygotowaniu drugiej płyty długogrającej. Krążek promują single „Monster”, o którym pisaliśmy na naszych łamach w ub.r., a także świeżo opublikowany „Unspoken” (utwór wraz z klipem sprawdzicie poniżej).

O „Monster” i wspieraniu przez Arshenic bezdomnych czworonogów przeczytacie w artykule: „Arshenic w schronisku. Grupa zachęca do adopcji bezdomniaków”.

Zespół możecie śledzić via [link]

Komentarze

1 komentarz do wpisu “Anioły, demony i predator w nowym klipie Arshenic”

Dodaj komentarz