Alterntywny mrok – The Sisters of Mercy zagrają w Polsce!

Coś dla tych, którzy z rozrzewnieniem wspominają klimaty ejtisów. Założona w 1980 r. przez charyzmatycznego Andrew Eldritcha grupa The Sisters of Mercy jesienią wpadnie do Polski. Zespół pojawi się 14 września w gdańskim klubie B90 i dzień później w warszawskiej Progresji.

Do ich największych przebojów należą takie klasyki, jak „ Lucretia My Reflection”, „ Temple Of Loveę czy „More”. Ich alternatywna, mroczna twórczość zainspirowała kilka tys. zespołów, które bez wstydu przyznają się do czerpania z ich dorobku. Rozchwytywani za granicą, uwielbiani w Polsce – The Sisters of Mercy przyjadą na koncerty do Gdańska i Warszawy.

Na pierwszy ogień Gdańsk (14 września, B90), później Warszawa (15 września, Progresja) – The Sisters of Mercy w Polsce nie będą próżnować. Co do tego, że dadzą z siebie wszystko, trudno mieć wątpliwości.

„The Sisters Of Mercy gościli w Polsce nie raz, a Andrew Eldritch niejednokrotnie wypowiadał się pozytywnie o występach w naszym kraju” – przypomina Knock Out Productions, organizator koncertu.

Przypomnijmy: ostatni materiał The Sisters of Mercy ukazał się w 1993 roku i – jak zapewnia Eldritch – nie ma zamiaru wydawać nowych płyt. Oznacza to, że podczas polskich koncertów fani usłyszą evergreeny m.in. z albumów „First And Last And Always”, „Foodland” i „Vision Thing”.

Przedsprzedaż biletów wystartuje w najbliższy czwartek 30 marca o godzi. 10:00 na www.knockoutprod.net/sklep

Merch The Sisters of Mercy dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz