Agnieszka Chylińska zapowiada trasę. „Warto było szaleć tak!”

Agnieszka Chylińska zapowiada trasę. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, mająca głębokie, rockowe korzenie, w 2020 r. będzie świętować 25-lecie scenicznej działalności. Jej koncerty odbędą się pod hasłem „Warto było szaleć tak!”.

Niegdyś zbuntowany głos O.N.A., dziś artystka prowadząca udaną działalność solową. Agnieszka Chylińska wciąż zaskakuje nowymi pomysłami, co udowodniła na niedawnym Pol’and’Rock Festival. Przyszedł jednak czas na podsumowanie dotychczasowej działalności. Wokalistka debiutowała w 1994 r. To dobra okazja, by rozpocząć świętowanie 25 lat na cenie.

Trasę podsumowującą 25-lecie działalności Chylińska rozpocznie 15 grudnia w Szczecinie. Dalsza część trasy to już 2020 r., w którym artystka zagra blisko 20 koncertów w Polsce i poza granicami kraju.

– Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie – wspomina Chylińska. – Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością. Muszę przyznać, że w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności.

– Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie – dodaje wokalistka.

– Ta trasa jest wam dedykowana. O was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy, i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. Warto było szaleć tak! – kończy Chylińska.

Bilety są już dostępne. Szczegóły udostępniamy poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz