Acid Drinkers zagrają przed Anthrax we Wrocławiu

Obchodzący w tym roku trzydziestolecie działalności Acid Drinkers wystąpią razem z Anthrax podczas koncertu 12 czerwca we Wrocławiu. Koncert organizuje agencja Left Hand Sounds.

Acid Drinkers przedstawiać w Polsce nie trzeba. Od 1989 r. proponują charakterystyczne brzmienie na przecięciu rock’n’rolla i szeroko pojętego thrash metalu. Kilkukrotni laureaci Fryderyków, autorzy tak znanych płyt jak „Are You a Rebel?” (Music for Nations, 1990) czy „Infernal Connection” (1994), w końcu – jeden z najintensywniej koncertujących składów w Polsce.

W zeszłym roku zespół Titusa świętował dwudziestolecie albumu „High Proof Cosmic Milk”, jednej z najcięższych płyt w swoim dorobku, oraz dekadę „Verses of Steel” – jedynej płyty nagranej z nieżyjącym Aleksandrem „Olassem” Mendykiem. Co Acids szykują z okazji przypadającego na ten rok XXX-lecia działalności? Warto przekonać się na wspólnym koncercie z Anthrax!

Koncert odbędzie się 12 czerwca w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu.

Bilety w cenach 130 (przedsprzedaż) i 150 zł (w dniu koncertu) dostępne na lefthandsounds.org/bilety (kolekcjonerskie), w punktach sieci Biletomat, Eventim, Ticketmaster i Ticketos oraz w salonach sieci Empik i Media Markt.

Więcej szczegółów znajdziecie via [link]

Poniżej udostępniamy nasz materiał video z ostatniej trasy Acid Drinkers.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV