AC/DC udostępnili kolejny teledysk promujący „Power Up”

AC/DC nie dają o sobie zapomnieć. Autorzy największego rockowego come backu ubiegłego roku wciąż promują album „Power Up”. Zespół wrzucił do sieci klip promujący utwór „Realize”.

Członkowie AC/DC mają już swoje lata, ale i tak potrafią wywalić bezpieczniki. Udowodnili to ubiegłoroczną premierą płyty „Power Up”, która odniosła ogromny sukces, podbijając zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w wielu krajach świata. Również w Polsce album „Power Up” pokrył się złotem, co firma Sony Music świętowała odsłonięciem ogromnego muralu przygotowanego w Warszawie.

AC/DC mogliby odpuścić już promocję „Power Up”, ale jak przystało na rockowych weteranów, Australijczycy nie zamierzają przedwcześnie gasić światła. Do sieci trafił kolejny teledysk AC/DC. Tym razem klipu doczekał się utwór „Realize”, drugi singiel z płyty, opublikowany jeszcze przed oficjalną premierą „Power Up”.

Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Jedynego, czego może teraz brakować fanom AC/DC do pełni szczęścia, jest trasa ich idoli, która najprawdopodobniej zostałaby ogłoszona, gdyby nie wybuch pandemii. Dr Anthony Fauci, jeden z najwybitniejszych ekspertów zajmujących się chorobami zakaźnymi, a także główny epidemiolog USA, przekonywał ostatnio, że powrót dużych koncertów jest możliwy jeszcze w tym roku, choć nie wcześniej niż jesienią. Jego zdaniem wiele zależy od tego, w jaki tempie uda się przeprowadzić programy szczepień. Jak zaznaczył, możliwość ponownego otwarcia sal koncertowych da zaszczepienie na poziomie minimum 70 proc. populacji.

CZYTAJ TEŻ: POWRÓT KONCERTÓW JESIENIĄ 2021? TAK PROGNOZUJE GŁÓWNY EPIDEMIOLOG USA

W obecnych realiach trudno sobie wyobrazić, by AC/DC, którzy przez względu na wiek należą do najbardziej zagrożonej grupy, mogli ogłosić jakąkolwiek trasę. Spróbujcie sobie jednak wyobrazić, co będzie, jak wszystko wróci do normy i Angus Young & Co. wrócą na scenę. Już nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV