Abbath udostępnia tytułowy utwór z nowej płyty

Nowy singiel z drugiej płyty swojego solowego projektu udostępnia Abbath. Norweski muzyk, który z początkiem 2020 r. ma ponownie pojawić się w Polsce, opublikował premierowy utwór „Outsider”.

„Outsider” to również nazwa całego albumu, który Olve Eikemo, jak naprawdę nazywa się muzyk z Bergen, zamierza wydać 5 lipca nakładem Season of Mist. Będzie to drugi solowy krążek byłego wokalisty Immortal.

„Norweski gigant powraca na drugą rundę, wspierany przez mocny skład, gotowy na kolejne uderzenie, które ma przekroczyć oczekiwania fanów Abbath” – komentuje wydawca płyty.

„«Outsider» odkrywa dojrzałość w brzmieniu, pokazując bardziej zwarte, kompleksowe oblicze zespołu, pozostając w zgodzie z jego własną tożsamością” – czytamy w informacji opublikowanej przez Season of Mist.

Świeżo opublikowany singiel „Outsider” udostępniamy poniżej.

Polski koncert Abbath odbędzie się 9 lutego 2020 r. Ikona black metalowego brzmienia i wizerunku przyjedzie do Polski promować swoje najnowsze wydawnictwo. Abbath będzie mógł liczyć na wsparcie swojego zespołu, w składzie m.in. ze znanym z formacji Gorgoroth basistą King Ov Hellem, a także dwóch innych kapel: Bltimas i 1349.

Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Po bilety na koncert w cenach 100 (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu) znajdziecie na www.sklep.knockoutprod.net

Merch Immortal oraz naszywki Abbath znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz