A Perfect Circle z teledyskiem w technologii 2D

Swój pierwszy od ponad dekady album wciąż promuje formacja A Perfect Circle. Grupa zaprezentowała oficjalny teledysk do utworu „Talk Talk” – tym razem zrealizowany w technologii 2D.

– To połączenie dotyku i doświadczenia wizualnego. Pochodzę z epoki, kiedy fizyczne obcowanie z muzyką było czymś szanowanym… Coś takiego znów sprawia, że ludzie potrafią to docenić – trick z hologramem komentował niedawno Maynard James Keenan.

58-minutowy hologram, o którym wspomniał wokalista A Perfect Circle, to dodatek do płyty „Eat The Elephant”, który ujawnia się, kiedy słuchacz przyłoży do niej urządzenie mobilne i wpisze specjalny kod – ale wyłącznie w wersji deluxe.

Nawiązaniem do hologramu jest świeżo opublikowany klip do singla „TalkTalk” wykonany w technologii 2D. Video możecie obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy: wydany w kwietniu album „Eat the Elephant” to pierwsze wydawnictwo A Perfect Circle od czasu ukazania w 2014 r. się płyty „eMOTIVe”.

Z materiałem z „Eat the Elephant” grupa przyjedzie do Polski 12 grudnia br. Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Sprzedaż biletów prowadzi agencja Metal Mind Productions.

Merch A Perfect Circle dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz