70 lat temu urodził się David Bowie. Na rocznicę teledysk i epka

To już prawie rok, od kiedy nie ma z nami Davida Bowiego. Gdyby wciąż tu był, skończyłby dziś 70 lat. W związku z rocznicą urodzin artysty w sieci pojawił się nowy teledysk do utworu „No Plan” oraz 4-utworowa epka z piosenkami Bowiego.

To była pierwsza wielka (dla wielu bezsprzecznie największa) strata minionego roku. David Bowie odszedł niespodziewanie 10 stycznia 2016 r. – dwa dni po swoich 69. urodzinach oraz dwa dni po premierze swojego ostatniego albumu „Blackstar”.

Dziś, w 70. rocznicę urodzin artysty oraz w rok po ukazaniu się „Blackstar”, do sieci trafił nowy teledysk, zrealizowany do pochodzącego z „Blackstar” utworu „No Plan”. To już czwarty klip promujący ostatnie wydawnictwo płytowe Bowiego – czwarty po tytułowym „Blackstar” oraz utworach „Lazarus” i „I Can’t Give Everything Away”.

Na tym jednak nie koniec. Wraz z klipem do „No Plan” w sieci pojawiła się również epka o takim samym tytule, na którą złożyły się 3 utwory Bowiego, pełniące funkcję bonus tracków do ścieżki dźwiękowej musicalu „Lazarus”, oraz utwór o tym samym tytule z płyty „Blackstar”.

Epka do ściągnięcia i przesłuchania via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz